BAKIM
Planlanmış kontroller, mevsimlik kontroller, lastikler, yağ değişimi… Uzman OTOMAT Opel Yetkili Servisinde Opel’inize kusursuz bir bakım sağlayın.

Opel Kış Kontrolleri
Kış geliyor ve otomobilinizin yılın en soğuk, en ıslak ve en karanlık zamanına hazır olup olmadığını anlamanın tam zamanı. Opel yetkili servisiniz, otomobiliniz için bu kış yollarda size zaman kazandıracak ve sorundan kurtaracak bir dizi özel kontrol sunuyor.

Anında Kış Kontrolü
Anında Kış Kontrolü katılımcı OTOMAT Opel yetkili servisimizde ücretsiz yapılır ve aracınızın en önemli fonksiyonlarının kışı karşılamaya hazır olup olmadığını test edilir.

Akü
Lambalar
Motor yağı
Ön Cam silecekleri
Ön Cam ve ön far yıkama sistemi
Lastik basıncı ve dişleri
Soğutucu ve antifiriz seviyeleri Ücretsiz ve sorunsuz
Çabuk bir kontrol sizi bir çok sorundan kurtarır.
Anında Kış Kontrolü: Katılımcı Opel yetkili servislerinde ücretsizdir.Uzman kontrolleri
Güvenilirlik Opel’inizin ayırtedici özelliklerinden biridir. Profesyonel bakımımız ve özenimizin yardımıyla onu hep böyle tutun.

OTOMAT Opel yetkili servisimiz aracınızın teknolojisini en iyi tanıyandır ve uygun fiyatla yüksek kalitede onarım sağlamak üzere en son teçhizatla donatılmıştır. Opel yılda en az bir kez yetkili servisin ziyaret edilmesini önerir.

Otomobilinizin değerini korumak Düzenli kontroller yalnızca Opel’inizin düzgün çalışmaya devam etmesini sağlamaz. Servis boşluğu olmayan, iyi muhafaza edilmiş bir servis kitapçığı yeniden satış değerini artırır.

Daha iyi yağ değiştirme için ipuçları Ürün kalitesi ve düzenli denetleme, otomobilinizin yağ ihtiyaçlarına ilişkin kilit faktörlerdir. Yağ seviyelerinin düzenli olarak kontrol edilmesi önemlidir çünkü motorlar zorunlu olarak ufak miktarlarda yağ yakarlar. Özellikle uzun bir yolculuktan önce ya da yağ değişim aralıkları arasında kontrol edilmelidir; çünkü teknolojik ilerleme, seyahat edilen mesafe açısından kontrol aralıklarını daha uzun hale getirmiştir.

Neredeyse tüm yeni Opel araçları, bir yıl geçtiğinde ya da her 30.000 kilometrede bir yağ değişimi gerektirir. Dizel partikül filtresine ya da elverişsiz koşullarda kullanılmış turbo-şarjlı benzinli motorlara sahip araçlar söz konusuysa yağ göstergesi erken bir yağ kontrol ihtiyacı için sinyal verebilir.

Hızlı yağ değişimi ile ilgili ipuçları
Bagajınızda daima uygun yağdan yedek bir litre bulundurmalısınız.
Herhangi bir yeni Opel modeline yağ doldururken yalnızca Opel tarafından 2003 yılından ileriye doğru onaylanmış, benzinli motorlar için GM-LL-A-025 spesifikasyonuna ve dizel motorlar için GM-LL-B-025 spesifikasyonuna uygun olan yağları kullanmalısınız. (DPF’li Antara, Vivaro, Movano hariç).
Az miktarda yağ gerekli ise ve yukarıdaki yağlar mevcut değil ise bir litreye kadar A3/B3 veya A3/B4 kullanabilirsiniz. Bu durumda aşağıdaki viskozite sınıflarından herhangi bir kullanılabilir: 0 W-30, 5 W-30, 0 W-40 ve 5 W-40.

CHEVROLET BAKIM
Herkesin motorunuzu kurcalamasına izin vermeyin; bunun yararı olmaz. Chevrolet otomobilinizin servisi söz konusu olduğunda, size gerçek huzuru ve paranızın gerçek değerini sadece Chevrolet yetkili servisleri verebilir.

Eğitimli teknisyenler işlerini orijinal Chevrolet parçalarını ve özel takımlarını kullanarak en yüksek standartlarda yapacaklardır. İşçilik ve parça garantisini kapsayan ve hiçbir gizli maliyeti içermeyen sabit fiyat tekliflerimiz sizin için hoş bir sürpriz olacaktır.

Eğitimli teknisyenler
Orijinal Chevrolet parçaları
İşçilik ve parça garantisi
Gizli maliyetlerin bulunmaması


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
opel@otomat.com.tr

Site Kullanım Koşulları    |    Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Tasarım 2015