ARAÇ SATMAK İSTİYORUM
  AD :  
  SOYAD :  
  E-POSTA :  
  TELEFON :  

ARAÇ BİLGİLERİ
  MARKA :  
  MODEL :  
  MODEL YILI :  
  KM :  
  PLAKA :  
  FİYAT :   TL

Site kullanım koşullarını kabul ediyorum.


 
OTOMAT İkinci El'de araç alım satım süreci, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. OTOMAT Müşterileri, tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmektedir.

Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler ve kısa tanımları şu şekildedir:

Güvenilir Araç Alım-Satım Hizmeti
OTOMAT İkinci El'de her araç, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirilerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

101 Nokta Ekspertizi Hizmeti
OTOMAT İkinci El'de tüm araçlar 101 nokta kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti
OTOMAT İkinci El'de satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; OTOMAT İkinci El'in uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz tarafımızdan gerçekleştirilir.

Özel Kredi Seçenekleri
OTOMAT İkinci El müşterileri, 8 yaşa kadar araçlarda, 60 aya varan vadelerle sunulan özel kredi seçenekleriyle; uygun koşullarda araç sahibi olabilmektedir.

Takas İmkanları
OTOMAT İkinci El müşterileri'ne, gerekli koşulların sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
opel@otomat.com.tr

Site Kullanım Koşulları    |    Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Tasarım 2015